Przegrana na boisku, wygrana walkowerem?

KORONA MAJDAN KRÓLEWSKI - OKS MOKRZYSZÓW 2:3 (2:0)

2:2 ? 67'
2:3 ? 73'

KORONA: Trzciński (46' M.Głód) - Stec, Książek, Krystel, Wilk - Furtak, Trela (65' Niezgoda), Tęcza (68' Gruszka), Sadecki - Podstawa (C), Czachor

I połowa - 40 min., II połowa - 35 min.

Mecz prawdopodobnie zostanie zweryfikowany jako walkower 3:0, gdyż w drużynie z Mokrzyszowa w przerwie nastąpiło sprawdzanie kart i w drużynie Mokrzyszowa grało 3 nieuprawnionych zawodników.

Do przerwy nasza drużyna prowadziła 2:0. Pierwszego gola strzelił po podaniu Czachora Adrian Podstawa. W 29. minucie najmłodszy na boisku Czachor przeszedł kilku rywali i po jego strzale z rogu pola karnego piłka trafiła w słupek. Jednak w 37. minucie nasz napastnik się nie pomylił i wykorzystał podanie Podstawy.

Od początku drugiej połowy w bramce pojawił się debiutujący na tej pozycji Marek Głód. Rywale wykorzystali jego niski wzrost i zdołali odrobić straty i wygrać 3:2. Dobre okazje w końcówce miał Podstawa, jednak najpierw sytuację sam na sam wybronił bramkarz gości, a potem nasz najskuteczniejszy zawodnik uderzył nad poprzeczką.